Pierwsze spotkanie

Master Teacher (Mistrz-Nauczyciel) jest Nauczycielem Bożym. Oświeca on umysł i ciało, wypełniając w ten sposób misję Kursu Cudów. Dzięki Duchowi Świętemu pozostaje w nieustającym związku z umysłem Jezusa z Nazaretu. Jako Nauczyciel Boży demonstruje pasję ponownych narodzin. Jest to cel, do którego wszyscy dążymy poprzez trening umysłu Kursu Cudów.

Dzięki swemu oświeceniu Master Teacher budzi umysł pogrążony we śnie o śmierci, ukazując mu, że świat, który widzi, jest jego własnym wymysłem i nie ma on nic wspólnego z Rzeczywistością Życia.

Będąc całkowitą ekspresją Powszechnej Komunikacji, Master Teacher pobudza i przyspiesza – w twoim osobistym doświadczeniu – uzdrawiający czynnik Światła, czyli transformujący aspekt Umysłu. Przejawy tzw. Ożywiania w Świetle czy wskrzeszania umarłych, stają się wówczas naturalnym wydarzeniem w procesie ewolucyjnego przejścia człowieka z czasu do wieczności. Nasze ludzkie pojmowanie zostaje więc wzniesione na nową częstotliwość Miłości oraz przypomnienia, że jesteśmy Jednym ze sobą nawzajem oraz ze Źródłem wszelkiego Stworzenia.

Tak naprawdę w czasoprzestrzennym układzie odniesienia nie jestem niczym innym jak tylko wczesną wersją czy też przykładem istoty, która jest świadoma jedności, i stanie się, bo już się stała, niezwykle powszechnym zjawiskiem. Polega ono na przekazywaniu  prawdy, światła, miłości i harmonii do ciemnych, pełnych lęku, chaotycznych pojęć „ja”, czyli tej ziemi. Przypomniałem sobie, że jestem całkowitą częścią naturalnego stanu wszechświata, który jest całkowicie i wiecznie twórczy, pozbawiony możliwości oddzielenia czy przeciwieństwa. (Master Teacher, Notatnik Duchowych Nauczycieli)

Posłuchaj fragmentu wykładu Mastera Teachera.

Zapraszamy też na stronę: http://www.themasterteacher.tv/pl

A oto jeden z filmów Mastera Teachera: